Reklamace a vrácení

Reklamace

Chcete-li zakoupené zboží reklamovat, kontaktujte nás na emailu info@laityng.cz nebo na telefonním čísle +420 777 332 322.

Reklamované zboží odešlete na adresu:

     Radek Líbal – Laityng

     Lišická 881

     Chlumec nad Cidlinou

     50351

Zásilku neodesílejte na dobírku, v případě uznání reklamace Vám budou náklady na odeslání vráceny. Do balíku přiložte doklad o koupi, napíšete nám email, ve kterém nám závadu popíšete, uvedete číslo objednávky a bankovní spojení pro vrácení peněz.  Na vyřízení reklamace máme ze zákona 30-ti denní lhůtu. Snažíme se však reklamace řešit co nejrychleji.

 

Vrácení zboží

Jestliže jste neobdrželi zboží dle Vašich představ, můžete využít 14-ti denní lhůtu na vrácení zboží. Před odesláním zboží nás kontaktujte na emailu info@laityng.cz nebo na telefonním čísle +420 777 332 322 a sdělte nám číslo Vaší objednávky a uveďte zboží, které vracíte a bankovní spojení pro vrácení peněz.

Zboží, které vracíte, musí být nepoužívané a neponičené. V případě, že bude vrácené zboží v jiném stavu, vyhrazujeme si právo na odeslání zboží zpět kupujícímu nebo strhnutí vyměřené hodnoty z vracené částky.

Zásilku odešlete na adresu:

     Radek Líbal – Laityng

     Lišická 881

     Chlumec nad Cidlinou

     50351

Zásilku neodesílejte na dobírku. V případě vrácení zboží hradí náklady na vrácení kupující. Peníze Vám odešleme na uvedený účet do 30-ti dnů od přijetí zásilky s vraceným zbožím.